• Telefoon en Email

Telefoon en Email

Stichting Synerkri maakt geen gebruik van een vast telefoonnummer. Onze medewerkers zijn allemaal bereikbaar via een mobiel nummer.  Algemene email en vragen kunt u versturen naar info@synerkri.nl 

Cees Paul (Coördinator) 
m. 06-51 39 73 77
e. cees@synerkri.nl

Petra Hoekman (Procesbegeleider)
m. 06- 22 55 79 70
e. petra@synerkri.nl

Wim Dekker (Bedrijfsleider Sport)
m. 06-22 5719 97
e. wim@synerkri.nl

Karin Pattikawa (Regisseur Brede School en VO)
m. 06- 22 54 67 15
e. karin@synerkri.nl

Sanne de Goede (Regisseur Cultuur)
m.06- 29 52 76 22
e. sanne@synerkri.nl

Marijke van den Ende (Sportstimulering)
m. 06 - 28166360
e. marijke@synerkri.nl