icon-calendar icon-time icon-location icon-costs
Over Synerkri

Medewerkers

Bij Synerkri werken we in drie teams; sport, regie en accommodaties. ✨
cees paul

Directeur

💁🏽‍♂️ Cees Paul
📱   06- 51 39 73 77
📧 cees@synerkri.nl

Team Accommodaties

Dit team is verantwoordelijk voor een goede gang van zaken rondom de binnensport accommodaties. Dat gebeurt in nauw overleg met de gebruikers en betreft vooral beheer, onderhoud, verhuur en verbeteringen.

De zalen en hallen worden vooral gebruikt door sportclubs en scholen, maar ook andere partijen zijn van harte welkom. De gebruiker staat centraal voor dit team, wat tot uiting komt in korte communicatielijnen en een groot deel van het onderhoud dat door eigen mensen wordt uitgevoerd.

Aanspreekpunt van dit team is Wim Dekker.

wim

Bedrijfsleider binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Wim Dekker
📱   06- 22 57 19 97
📧 wim@synerkri.nl

 

ruud

Gastheer binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Ruud van Trigt
📱   06- 15 40 77 50
📧 ruud@synerkri.nl

 

Corianne

Administratief medewerker

🙎🏽  Corianne van der Wal
📱   06-83 56 87 52
📧 corianne@synerkri.nl 

roel

Gastheer binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Roel Roosenburg
📱   06- 22 55 95 45
📧 roel@synerkri.nl

 

Henk

Gastheer binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Henk Braanker
📱   06- 22 56 08 91
📧 henk@synerkri.nl

Team sport

Dit team is verantwoordelijk voor alle gymlessen, sportactiviteiten, aangepast sporten, FC Krimpen, schoolsportdagen en de schoolsport toernooien. We hebben 6 vakdocenten in dienst, die worden ondersteund door stagiaires en vrijwilligers. Zij geven les op verschillende basisscholen in Krimpen, Capelle en de Krimpenerwaard. Het aanspreekpunt van dit team is Sander Kalkman.

sander

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Sander Kalkman
📱   06- 57 99 20 10
📧 sander@synerkri.nl

 

gunnar

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Gunnar Antonissen
📱   06- 25 34 84 20
📧 gunnar@synerkri.nl

 

 

jan

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Jan Evertse
📱   06- 41 59 93 20
📧 jan@synerkri.nl

 

justin

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Justin Ruissen
📱   06- 38 49 70 28
📧 justin@synerkri.nl

 

siem

Sportdocent

💁🏽‍♂️  Siem van den Diepstraten
📱   06- 16 37 54 98
📧 siem@synerkri.nl  

 

Robbert

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Robbert v.d. Bos
📱   06- 11 10 08 10
📧 robbert@synerkri.nl

 

Team Regie 

Dit team is verantwoordelijk voor alle andere taken dan schoolsport en accommodaties. Hieronder vallen; cultuureducatie op basisscholen, naschoolse activiteiten, pleinsport, tussenschoolse activiteiten, lidmaatschap, inclusie, zaterdagactiviteiten, Cultuurwerkplaats Krimpen, verenigingsondersteuning, evenementen, beheer Uitagenda Krimpen, vrijwilligerswerk, samenwerking voortgezet onderwijs, communicatie & social media. Het aanspreekpunt van dit team is Karin Pattikawa.

karin

Regisseur naschoolse activiteiten & participatie

🙎🏽  Karin Pattikawa
📱   06 - 22 54 67 15
📧 karin@synerkri.nl 

mariska

Cultuurcoach

🙎  Mariska Scalongne-Kleijsen
📱   06- 27 24 59 84
📧 mariska@synerkri.nl

 

ruben braanker

Activiteitenbegeleider en sportverenigingsondersteuner

💁🏽‍♂️ Ruben Braanker 
📱   06- 48 14 85 78
📧 rubenb@synerkri.nl