icon-calendar icon-time icon-location icon-costs
Over Synerkri

Medewerkers

Bij Synerkri werken we in drie teams, sport, regie en accommodaties. ✨
foto van Sanne

Directeur

💁🏽‍♂️Cees Paul

📱06- 51 39 73 77
📧 cees@synerkri.nl

foto van Sanne

Administratief medewerker

🙎🏽Corianne van der Wal
📱06-83 56 87 52
📧 corianne@synerkri.nl 

foto van Sanne

Programmeur Cultuurwerkplaats Krimpen

🙎🏽Edmee Bartelse 
📱06 - 22 64 05 41
📧 edmee@cwpkrimpen.nl

foto van Sanne

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Gunnar Antonissen

📱06- 25 34 84 20
📧 gunnar@synerkri.nl

foto van Sanne

Gastheer binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Henk Braanker

📱06- 22 56 08 91
📧 henk@synerkri.nl

foto van Sanne

Sportfunctionaris

🙎🏽Iris Bos-Rongen
📱06- 12 33 48 39
📧 iris@synerkri.nl

foto van Sanne

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Jan Evertse

📱06- 41 59 93 20
📧 jan@synerkri.nl

foto van Sanne

Sportdocent

💁🏽‍♂️ Justin Ruissen

📱06- 38 49 70 28
📧 justin@synerkri.nl

foto van Karin

Regisseur naschoolse activiteiten & participatie

🙎🏽Karin Pattikawa
📱06 - 22 54 67 15
📧 karin@synerkri.nl

foto van Sanne

Gastheer binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Roel Roosenburg

📱06- 22 55 95 45
📧 roel@synerkri.nl

foto van Sanne

Gastheer binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Ruud van Trigt

📱06- 15 40 77 50
📧 ruud@synerkri.nl

Sander

Sportdocent

💁🏽‍♂️Sander Kalkman

📱06- 57 99 20 10
📧 sander@synerkri.nl

Sanne

Regisseur cultuur, marketing & communicatie 

🙎🏽Sanne de Goede
📱06- 29 52 76 22
📧sanne@synerkri.nl

foto van Sanne

Sportdocent

💁🏽‍♂️Siem van den Diepstraten 

📱06- 16 37 54 98
📧 siem@synerkri.nl

foto van Wim

Bedrijfsleider binnensport accommodaties

💁🏽‍♂️ Wim Dekker

📱06- 22 57 19 97
📧 wim@synerkrinl

Team Accommodaties

Dit team is verantwoordelijk voor een goede gang van zaken rondom de binnensport accommodaties. Dat gebeurt in nauw overleg met de gebruikers en betreft vooral beheer, onderhoud, verhuur en verbeteringen.

De zalen en hallen worden vooral gebruikt door sportclubs, maar ook andere partijen zijn van harte welkom. De gebruiker staat centraal voor dit team, wat tot uiting komt in korte communicatielijnen en een groot deel van het onderhoud dat door eigen mensen wordt uitgevoerd.

Aanspreekpunt van dit team is Wim Dekker.

Team sport

Dit team is verantwoordelijk voor alle gymlessen, sportactiviteiten, aangepast sporten, FC Krimpen, schoolsportdagen en de schoolsport toernooien. We hebben 5 vakdocenten in dienst, die worden ondersteund door stagiaires en vrijwilligers. Zij geven les op verschillende basisscholen in Krimpen, Capelle en de Krimpenerwaard. Het aanspreekpunt van dit team is Sander Kalkman.

Team Regie 

Dit team is verantwoordelijk voor alle andere taken dan schoolsport en accommodaties. Hieronder vallen; cultuureducatie op basisscholen, naschoolse activiteiten, pleinsport, tussenschoolse activiteiten, lidmaatschap, inclusie, zaterdagactiviteiten, Cultuurwerkplaats Krimpen, verenigingsondersteuning, evenementen, vrijwilligerswerk, samenwerking voortgezet onderwijs, communicatie & social media. Het aanspreekpunt van dit team is Karin Pattikawa.