- Hier is Ina 'Kunstenaar en vakdocent beeldend'

Creatief
Techniek
Wie bouwt de hoogte toren? ποΈ
Beeldende lessen cultuureducatie van Ina Verkaik zijn procesgericht opgebouwd. Bij de lessen staan per leerjaar verschillende beeldelementen en technieken centraal zodat de lessen van groep 1 tot en met groep 8 een opbouwend karakter hebben en ondersteunend zijn aan de leerlijn beeldend.
π 1 les van 90 minuten
π in klaslokaal
Op procesgerichte wijze onderzoeken, ontwerpen en bouwen de leerlingen een toren. Waarbij vaardigheden als knippen, plakken, construeren en verbinden centraal staan. Tijdens het proces onderzoeken de leerlingen mogelijke constructies. Met de opgedane kennis bouwen de leerlingen hun eigen toren. Wie bouwt de hoogste toren?
Kerndoelen
1, 27, 28, 37, 42, 44, 45, 54 en 55
Contactgegevens aanbieder:
π Ina Verkaik
π± +31 614 10 55 75
Ina is naast vakdocent beeldend ook cultuurcoach. Naast het verzorgen van de lessen cultuureducatie met kwaliteit ondersteunt zij ook leerkrachten bij het maken en uitvoeren van procesgerichte lessen beeldend. Het is goed mogelijk om deze lessen te combineren met de zaakvakken en af te stemmen op de leerlijn beeldend.